Meta në SHBA, takime me kongresmenë

May 9, 2016 12:24

Meta në SHBA, takime me kongresmenë

Kryetari i Kuvendit, z. Ilir Meta niset sot për një vizitë pune në Uashington të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Zyra e shtypit e kreut të Parlamentit bën me dije se gjatë vizitës Meta do të zhvillojë takime në Kongres, Senat, me përfaqësues të administratës amerikane, si dhe do të flasë në disa qendra kërkimore.

May 9, 2016 12:24
Komento

2 Komente

 1. intelektuali May 9, 13:54

  ILIR META APO LIKE FLORIRI LE TE TREGOJE NE KONGRESIN AMERIKAN VIDEON E DRITAN PRIFTIT KUR MBUSHTE XHEPAT ME RYSHFETIN E KORRUPSIONIT MAKABER

  Si ka ftyre ky mafioz i korruptuar deri ne gryke te shkoje ne SHBA dhe te takohet me kongresmene amerikane? Po cfare do t’ju tregoje ligjvenesve amerikane ky Mbret i Ryshfetit dhe Korrupsionit shqyptar, apo do t’ju tregoje per sekretarin e tij personal ALMIR RRAPO qe FBI-ja e arrestoi ne ambasade ne Tirane pa pyetur fare gjykatat e vendit tone?

  Reply to this comment
 2. Lili May 9, 22:20

  Amerikes kemi vetem nje mesazh:keep trim,so that we get rid of trim!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*