Shkarkim? Meta para hyrjes në Komision: President deri në fund mandati

September 9, 2019 10:14

Shkarkim? Meta para hyrjes në Komision: President deri në fund mandati

Presidenti Meta ka mbërritur tashmë në komisionin hetimor.

Presidenti ka ecur në këmbë nga presidenca në drejtim të kryesisë së kuvendit.

Ndërkohë në kryesine e kuvendit kryeministri Edi Rama është duke zhvilluar një takim me Gramoz Ruçin.

Ndërkohë Meta para se të hynte në Komison ka thënë: Do jem president deri në fund të mandatit.

o.j/dita

September 9, 2019 10:14
Komento

3 Komente

 1. Psss... September 9, 14:05

  Do besh kakerdhi, do besh edhe ca akoma,do i shikosh mire mandatet si do perfundojne mbrapa hekurave.

  Reply to this comment
 2. A September 9, 14:59

  Kur kerkon te mbaroje mandatin nje i shpelare dhe karagjoz si lakuriqi EDI RAMA, zhgarravinist me name dhe barbon i nen urave te Parist, pse mos ta mbaroje ILIR META qe eshte me lart se EDI RAMA, kur vete ky E.R. dhe femite e tij ja bejne te tjeret, sepse as femije s’din te beje e ka thene vete.

  Reply to this comment
 3. Konti Sbalta September 9, 17:10

  I paska dhene “perfundimet” e asaj per te cilen ishte thirrur para se te futej ne salle!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim