Meta: Ramës nuk i kryejnë punë analistët dhe sondazhet e paguara

June 14, 2017 11:14

Meta: Ramës nuk i kryejnë punë analistët dhe sondazhet e paguara

 

Ilir Meta, në një miting në Pogradec tha se sondazhi për zgjedhjet e 25 qershorit është bërë dhe LSI do të jetë forcë e parë.

Ai këtë e theksoi, teksa ka folur për, siç ka thënë ai, sondazhet dhe analistët e paguar nga Edi Rama.

“Vendimi është marrë. Le të çojë sa të dojë Edi Rama analistët e paguar prej tij nëpër ambasada, në ekranet e televizioneve të paguara prej tij, sondazhet më absurd në botë. Sondazhi është bërë, LSI është forcë e parë, LSI ka gjithë rininë e Shqipërisë”, ka thënë Meta.

June 14, 2017 11:14
Komento

6 Komente

 1. Genti June 14, 12:09

  Pabesia gjithmone ka qene vyrtyt i lsi. Se them une por e ka vertetuar vete koha

  Reply to this comment
 2. demo June 14, 12:22

  Po ik se le nam.Rope sa rope,boll me!U bete te gjithe fshataret me parti fshati.Partia Skraparit,partia Tropojes,,Partia Camerise,partia grekofoneve..U be Skrapari si ajo barsaleta Shkodrane:Kush eshte me e madhe Italia,apo Laberia?Tani kush eshte me e madhe Shqiperia apo Skraparllia?

  Reply to this comment
 3. devi June 14, 12:49

  Vetem pare di lesheli. Sa me larg lsi nga pushtti aq me mire do te jete per vendin.

  Reply to this comment
 4. sali June 14, 14:40

  Muk e di a eshte e ndereshme per profesionin e nje gazetarie qe te kthesh Gazeten ne nje fletushke te LSI.Eshte gjynah qe nje mjet informacionin per publikun ta shperdorosh

  Reply to this comment
 5. Aliu nga Selenic June 14, 17:35

  Po ai
  sontazh nga Kosova qe e nxjerre LSI me 30 % nuk ishte paguar nga LIK-ja.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*