Meta shtron iftar dhe i dërgon një mesazh politikës

May 23, 2019 20:49

Meta shtron iftar dhe i dërgon një mesazh politikës

Presidenti Ilir Meta ka shtruar sot një iftar me klerikë dhe besimtarë myslimanë, teksa nuk munguan as mesazhet politike.

Në fjalën e tij, kreu i shtetit tha se pikërisht në muajin e Ramazanit nuk ka vend për arrogancë.

“Nuk ka vend për arrogancë dhe kokëfortësi. Politika duhet të jetë më shumë reflektuese. Janë veprat konkrete ato që e bëjnë më të mirë njeriun” – tha Ilir Meta ndër të tjera.

l.h/ dita

May 23, 2019 20:49
Komento

7 Komente

 1. Me Antishqiptare arroganca eshte asgje . Pumbi eshte zgjidhja May 23, 21:39

  putana islamike shtron iftkar

  gjarperi grek

  imami nga rabistani

  dhe resti i paraziteve

  Reply to this comment
  • zhaku i pamposhtur May 23, 22:28

   Mos u nxeh ti parafolësi im se gabon në gjaknxehtësi e sipër. .gjarpëri mund të jetë grek por është me pashaportë shqiptare ndërsa si putana si imami dhe si parazitët të gjithë shwiptar janë apo jo? (Mos u bëj si tfgs që ti ndash shqiptarët në sunitë dhe kristian. .)
   Sa për plumbin pooo jam dakord me ty. .vetëm ai bën drejtësi në Shqipëri. .

   Reply to this comment
 2. Mollosi May 23, 22:56

  Shyqyr qe iftarin nuk e paska shtruar ne rruge !

  Reply to this comment
 3. Aty May 24, 00:02

  Iftarin nuk e shtron Iliri por presidenza,ora populli me taksat e tij se ai NGA xhepi i tij nuk nxjerr lek vetem fut aty.Prandaj kryredaktori duhet ti ndryshoje titullin artikullit.Presidenza shtron darle o iftar per islamiket o katoliket.

  Reply to this comment
 4. Lolo May 24, 10:00

  Shporru Kerme
  Mblidh bucen . ” se na grisi pantollat or ti”

  Reply to this comment
 5. Posht hajduteria! May 24, 10:56

  Këta klerikë të feve shqipëtare që me kaq vëmëndje dëgjojnë njeriun i cili botërisht njihet si kryehajduti më i flliqur dhe më profesionist i mender politikës tonë, janë judë të vërtetë të feve përkatse. Në qoftë se do të ishin shërbëtorë të vërtetë të fesë nuk dotë pranonin kurrë të takonin djallin në kuptimin negativ të fjalës sikurse është Ilir Meta. Edhe djalli apo shejtani vetë nuk do ti bënin kaq poshtërsira popullit sa i ka bër ky njeri. Dëgjojeni me vëmëndje o judë të feve tona super djallin, jeni miqtë e tijë, pranojeni o judë këtë djall në selit e tuaja duke përdhosur shënjtërinë e tyre. Qofshi të mallkuar o judë së bashku me mikun tuaj, djallin! U zhduktë fara juaj e keqe që po talleni me një popull naiv të braktisur jo vetëm nga politika por edhe nga feja; dëshmi fotua e kësaj faqeje!Hetoni sa para ka futur në xhepin e tij me këtë iftar dhe po nuk u dolën miljona të grabitura dhe bashkpuntorë ka judët që shikoni në fotografi, fotografia është një mbulesë me ngjyra e poshtërsisë njerzoer që është mbrapa saj!

  Reply to this comment
 6. Vasili May 24, 12:29

  Kjo qenie e ndyre,eshte dhe me islamike se dhe vet isis,pasi vazhdon ta coje me tej thiken ne gurmazin e kombit,si dhe ka dy mullaqe qe perpiqet ti laje por nuk ka solucion qe ja lan,ku mullaqja e siperme eshte me e madhe nga ajo e poshtmaja.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim