Meta takim me Ramën në kryeministri

July 15, 2016 14:05

Meta takim me Ramën në kryeministri

Pas deklaratës që bëri për shtyp ku kërkoi një takim Rama-Basha, kryetari i Parlamentit i është drejtuar godinës së kryeministrisë për një takim me aleatin në qeverisje, kryeministrin Edi Rama.

Aleati kryesor i Ramës, inkurajoi sot një takim të kryeministrit me kreun e PD­së, Lulzim Basha duke thënë se Reforma në Drejtësi duhet të miratohet ne 21 Korrik.

July 15, 2016 14:05
Komento

3 Komente

 1. Nure July 15, 14:49

  Dy Haleate………

  Reply to this comment
 2. straparliu July 15, 15:28

  Shqiperia, sot dhe per shume kohe do te vije arome te keqe vetem prej qenefit Ilir m.ti

  Reply to this comment
 3. skifteri July 15, 16:13

  *****Shqipëria është sheshë e gjungël e krimit për 25 vjet për shkak të gjykatave të kalbura në krime ,ka marrë mijra jetë njerzish Reforma është domosdoshmëri për një shtet ligjor europian.
  Në rastë të dështimit të reformës pas 25 vet demokratoshkërdhatësi me 21 qërshor pasojat “harxhet” do ti mbajë populli i varfër mbi supe.Kjo është
  ———————-KATASTROFË——————————–
  -SHQIPËRIA DO MBETET XHUNGËL E KRIMIT !..

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*