Meta takim me Ramën pas bisedimeve me Bashën

June 13, 2016 09:34

Meta takim me Ramën pas bisedimeve me Bashën

Pas takimit një ditë më parë me kryeopozitarin Lulzim Basha, kreu i Kuvendit Ilir Meta i shoqëruar dhe nga zyrtarë të LSI, i është drejtuar Kryeministrisë ku po zhvillon takim me shefin e Qeverisë Rama.

Në takim marrin pjesë kreu i grupit të LSI Vasili, Ministri Manjani dhe shefi i kabinetit të kreut të Kuvendit, Sokol Dërvishaj.

Ky i fundit e shoqëroi edhe në takimin me Bashën të dielën.

June 13, 2016 09:34
Komento

1 Koment

 1. alphade June 13, 13:45

  Po i fut ca mish dhie Metushi, reformes ne drejtesi ???
  Me sa duket edhe ky ka hallin e vet se mos valle e ze
  ndonje “sacme”vdekje prurese me reformen ne drejtesi?!
  Rama eshte ne hall ,kujt t’ja prishe e kujt t’ja ndreq. Me
  sa duket refoma po shkon ne dreq !

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim