Meta takohet me Schwarzenegger: Së shpejti në Shqipëri

December 4, 2018 16:53

Meta takohet me Schwarzenegger: Së shpejti në Shqipëri

Presidenti i Republikës Ilir Meta është takuar në Poloni edhe me aktorin e madh të filmave aksion Arnold Schwarzenegger.

Kreu i Shtetit shpreh kënaqësinë për takimin dhe thotë se Schwarzenegger është mjaft i angazhuar për parandalimin e ngrohjes globale. Por Meta thotë më tej se së afërmi aktori amerikan mund të jetë dhe në Shqipëri.

“Kënaqësi të takoja në Katovicë, Arnold Schwarzenegger, mjaft i angazhuar për të ndërgjegjësuar njerëzimin për bashkimin e përpjekjeve për parandalimin e ngrohjes globale para se të jetë vonë. I bindur se së afërmi do ta kemi në Shqipëri”, shkruan Presidenti i Republikës.

Ai po merr pjesë në Samitin e Klimës “COP24” të Organizatës së Kombeve të Bashkuara, që po zhvillohet në Katovicë të Polonisë.

l.h/ dita

December 4, 2018 16:53
Komento

5 Komente

 1. ??? December 4, 17:19

  Hajde Like floriri se edhe pak dite dhe zgjidhet kryeprokurori dhe SPAK-u dhe do ta shohesh Arnoldin ne poster tek muri i qelise se burgut.
  Prandaj te bente gruaja si e cmendur ne parlament.

  Reply to this comment
 2. Luli December 4, 18:17

  Fshatari i Cepanit do ti tregoj aktorit te madh Arnold per sarajet e tij per guroret minierat e gjithcka mbi toke e nentoke eshte e tija. Aktori shumicen e roleve i ka patur pozitive keshtu qe Like floriri duhet te gjej ndonje aktor me role negative si vjedhje bankash se keshtu do ndihet krenar me rolet qe ai i ka kryer ne real life.

  Reply to this comment
 3. Kris 1 December 4, 18:48

  Do ta martojme Arnoldin.Ka hyre floriri shkes

  Reply to this comment
 4. Zeqo Qulli December 4, 19:41

  Uuuuuaaaauuuuuuu çfarë koiçidence përsëri Katovica….!?

  Reply to this comment
 5. Eri December 5, 00:55

  Te burgu i Recit Like do te shohesh filamat e Arnoldit cdo te diel.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim