Meta uron Bashën dhe i kujton kushtin që duhet të përmbushë

December 11, 2017 19:37

Meta uron Bashën dhe i kujton kushtin që duhet të përmbushë

Presidenti Ilir Meta ka uruar Partinë Demokratike për 27-vjetorin e themelimit, me një mesazh të postuar në rrjetet sociale. Në urimin e tij ai thekson rëndësinë e përmbushjes së përgjegjësive nga ana e opozitës për të ardhmen europiane të vendit.

“Në këtë përvjetor të themelimit të Partisë Demokratike, si forca e parë opozitare në vend, kam kënaqësinë t’i uroj kësaj partie, lidershipit, anëtarëve dhe simpatizantëve të saj, suksese në përmbushjen e përgjegjësive tepër të rëndësishme për të ardhmen europiane të vendit”, shkruan Meta

December 11, 2017 19:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim