Meta, video-konferencë me ushtarakët jashtë vendit: Mbështetje dhe solidaritet

December 31, 2017 12:41

Meta, video-konferencë me ushtarakët jashtë vendit: Mbështetje dhe solidaritet

 

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka vizituar Komandën e Forcave Tokësore në Zall Herr, ku edhe ka zhvilluar një video-konferencë me ushtarakët me misionin jashtë vendit, ku i ka uruar me rastin e vitit të ri.

“Ju uroj Gëzuar Vitin e Ri të gjithë ushtarakëve të FA, veçanërisht me mision jashtë. Vlerësoj maksimalisht kontributin e ushtarakëve shqiptarë me mision jashtë vendi.

Ju shpreh të gjithë ushtarakëve mbështetje dhe solidaritet.

Ushtarakët me mision jashtë vendi janë krenaria e FA. Do rrisim kontributet për paqen e sigurinë”, tha kreu i shtetit.

Presidenti Meta zhvilloi edhe homazhe për kapiten Feti Voglin.

December 31, 2017 12:41
Komento

3 Komente

 1. ueeeeeeeeeeeee ! stani nastradinave anadollak i kan hip Shtetit Shqipcare hahahahaha December 31, 12:53

  kombe sharlatanesh muzllumash
  qe ndyjne Shqiperine .
  shifini lopcaret nen uniforme ,dhe kryesharlatanin president qe zgerdhihet qe eshte bere kryetari stanit idioteve .

  e ka cu janulla me pregatit Pucin dhe sjelll grekun te pushtoje Shqiperine .

  Reply to this comment
 2. nipi A.Rustemit December 31, 14:20

  MJAFT I PERDHUNOVE SHQIPETARET ME GISHTA SIMBOL I INJORAMNCES HAJDUTERISE ANTISHQIPETARIZMES DHE HIPOKRIZISE—

  Reply to this comment
 3. Devolliu January 1, 01:16

  Ku e ke Ministren e Mbrojtjes o QELBËSIRË, o KRYEHAJDUTI i Shqipërisë?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim