Meta vizitë në Londër, takime me zyrtarë të lartë

September 11, 2016 20:58

Meta vizitë në Londër, takime me zyrtarë të lartë

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta ndodhet në një vizitë zyrtare në Britaninë e Madhe.

Kryeparlamentari Meta, në vizitën e tij në Londër shoqërohet nga kryetarja e Komisionit të Jashtëm Arta Dade dhe deputeti i PD, Gerti Bogdani.

Ilir Meta është ftuar të vizitoje Londrën nga Parlamenti i Britanisë së Madhe.

Gjatë vizitës në Londër, Meta dhe delegacioni shqiptar do të zhvillojnë disa takime me zyrtarë të lartë të Britanisë së Madhe.

September 11, 2016 20:58
Komento

2 Komente

  1. Darius September 11, 21:55

    Ka shkuar per ti dhene doren e fundit te pageses 74 milion sterlina per pronat ne ZONE A.
    Dhe me vone duke biseduar per te ardhemen e shiqperise me padronat e saj.

    Reply to this comment
  2. Arben September 12, 10:36

    SA PER STATISTIKE

    SHQIPETARI ME I PASUR NE LONDER ESHTE VELLAI I MONIKES ME RRETH 50 MILION PAUND PASURI.

    RROFTE POPULLI SHQIPETAR, TRIM DHE HEROIK ME SHOKUN ILIR NE KRYE

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*