Meteoalb zbulon sekretin e “dhimbshëm” të burrave shqiptarë

November 5, 2017 10:25

Meteoalb zbulon sekretin e “dhimbshëm” të burrave shqiptarë

Të mësosh qysh në orët e para të mëngjesit se si do të jetë koha, tashmë është kthyer në një rutinë të përditëshmë për këdo që i duhet të lëviz dhe ka punë jashtë zyre.

Në Shqipëri më shumë janë burrat të interesuar për motin se sa gratë. Në këtë përfundim ka arritur qendra e parashikimit të motit, Meteoalb, duke iu referuar statistikave të tyre.

Madje, në postim Meteoalb bën edhe një shaka me bashkëshortët duke thënë se janë pikërisht ata që ndejnë edhe rrobat në tel, prandaj edhe janë më shumë të interesuar se si do të jetë koha. Të jetë kjo arsyeja se përse ata interesohen për motin, apo thjesht janë më të kujdeshëm ndaj lagies…

November 5, 2017 10:25
Komento

1 Koment

  1. Arber November 5, 13:27

    Ky fenomen ka ardhur nga bota perendimore… Burrat lajne shtepine, lajne rrobat, bejne pazarin kujdesen per gjellen, lajne enet dhe bythen e femijve. Grate behen bashkepronare te pasurive te burrave dhe po i ndave te marrin gjysmen e saj… Shteti ka shume dobesi per seksin e dobet!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*