“Mi fik içik ato TV, se si shoh dot me sy” (VIDEO)

December 2, 2019 19:51

“Mi fik içik ato TV, se si shoh dot me sy” (VIDEO)

Në një mbledhje të shtabit të emergjencave, kryeministri Rama i shoqëruar nga Ministri Bledi Çuçi, i cili është dhe drejtuesi i opracionit për menaxhimin e gjendjes së jashtëzakonshme, ka patur një moment të habitshëm në kamera.

Teksa Çuçi fliste dhe i shpjegonte Ramës situatën, kryeministri dukej i pavëmendshëm.

Në një moment, Rama ngre kokën lart dhe sheh televizorët e ndezur.

Ai e ndërpret fjalën e Çuçit duke kërkuar fikjen e televizorëve.

“Mi fik içik ato TV, se si shoh dot me sy.”-thotë Rama.

Më poshtë video e momentit, e përcjellë nga report tv.

 

d.a. / dita 

December 2, 2019 19:51
Komento

7 Komente

 1. Ndjellin Zi December 2, 20:25

  Kukuvajkat …..KuKuKuTV!!!

  Reply to this comment
 2. eDRAMA December 2, 20:29

  Cucka i shpjegonte situaten, kujt? Rames? Ahahahaha…po ku ka veshe te degjoje dhe tru te kuptoje ky budalla qe ne kete situate mban mendjen te TV.

  Reply to this comment
 3. EDI RAMA December 2, 20:33

  Gjithë kjo histori është historia e mediave.
  Marrim babanë nga krevati duke iu rezistuar mjekëve mos lëvizni, se dëgjojnë se po shemben spitali i Durrësit, dhe u vdes babai rrugës.
  Në vend që të mendojnë dy herë kur të flasin, që t’i lënë për një fazë të dytë, por non stop nëpër portale, TV. Kriminelë.
  Kjo është historia”.
  Mos shihni TV, shihni radion më mirë

  Reply to this comment
  • mirel December 3, 06:09

   Ik mer legen. I qake hallin ti miletit qe e late nen kullat e Dushit.
   O prish struktura tha Arben Mece, ky paska hallin e mendjes se dy mendjeprishurve.

   Reply to this comment
 4. ganiu December 2, 20:35

  Çfar palaço?
  Sportiv në maksimum, vetëm se i merret fryma dhe kërkon akua. Ska faj e ka trashëgim nga gjyshja veneciane. Dhe ajo me siguri kërkonte akua kur ndërroheshin klientët.

  Reply to this comment
  • anticensurë25642654 December 3, 08:09

   lene gjyshen e këtij o gano!ajo erdhi nga venecia në oborr mbretëror!!
   e ca gjëra mbeten trashëgim!!
   mua më pëlqeu shumë fakti që dobiçi ynë kujton se është kopil dh ejua fut të gjithëve!
   bëri atë “vrapimin 10 shkallësh sikur të ishte në formën e tij më të mirë rinore,dështak dhe në sport,por iu morr fryma dobiçit!!të kishte dhe nja 3 shkallë të tjera do të kishim shpëtuar!!do të kishte pësuar infarkt!!
   por sidoqoftë, nuk e patëm atë fat,këtu shihet dhe njëherë se dobiçi nuk ka shikim në thellësi!!nuk ka largpamje!!përfytyroje,as në veprimet e thjeshta!!ai e di sa e ka takatin,por për tu dukur pak si ar derr,ja futi vrapit duke e ditur që nuk i mban më as trupi e as zëmra!!tutkall në tërë kuptimin e fjalës!!
   duke qënë se e ka postuar vetë!?
   ka bërë një tufë me gafa!!
   ka nxjerrë se nuk ka takat!i paraparë për infarkt!
   nuk ka prerë atë pjesë që e tradhëton!mungesën e frymëmarjes!
   tregon armiqësinë e hapur ndaj medjes!që normalisht nuk duhej ta tregonte as në mënyrë të fshehtë!!
   dhe për më tepër!?
   na mbiu në shtëpi ndyrësira!!
   pas këtij tërmeti unë nuk kam për të parë më ndonjë film me super men!!
   ky na bëri për të vjellë!!
   ky është kulmi i idiotësisë që kemi pasur në krye të shtetit!!
   më idioti që ka votuar populli dement shqiptar!
   të kuptohemi,dhe unë bëj pjesë në këtë popull!!nuk e kam votuar,por e dimë të gjithë se K/Mja është i të gjithëve!!faji është dhe i atyre që se kanë votuar!duhet të bënim më shumë për të mos lejuar të çëndurit që të na drejtojnë!!

   Reply to this comment
 5. mirel December 3, 06:13

  Kane mesuar nje fjale ramistet: ndjellin zi.
  Bota vdiqen nem rrenoja dhe pane tmerrin me sy, keta e kane mendjen te ndjellja, sikur nuk e paska bere namin zoja akoma.
  Pune qelbesirash dmth.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim