Michael Douglas përgënjeshtron: Me Zeta Jones vetëm një pauzë

September 4, 2013 21:39

Michael Douglas përgënjeshtron: Me Zeta Jones vetëm një pauzë

“Nuk është e vërtetë që duam të divorcohemi. Catherine dhe unë po bëjmë vetëm një pauzë dashurie, që e bëjnë shumë çifte”.
Kështu Michael Douglas largon zërat për një ndarje ligjore nga gruaja e tij, Catherine Zeta-Jones: “Kam ende besimin, përkundrazi, shpresoj që martesa ime të zgjasë ende shumë, shumë gjatë. Ndoshta në përjetësi”.

Douglas rrëfen ndryshimin e tij, pasi kapërceu kancerin në fyt: “Vdekja më trokiti, por luftova. Kjo përvojë më ka ndihmuar ta marr me një lloj lehtësie një plak që po vdes. Si jam tani? Jam shëruar 95%. Kam gene të forta, nëna ime është 90 vjeçe, babai im 96”.

September 4, 2013 21:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*