Mick Schumacher, gati për Formula 4

April 8, 2015 15:42

Mick Schumacher, gati për Formula 4

Djali 16 vjeçar i 7 herë kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher duket se do të ecë në gjurmët e të atit.

Mick Schumacher ka filluar të testohet në Formula 4, pas një kohë të gjatë që garon në kategorinë Kart.

Në prezencën e shumë gazetarëve dhe kronistëve, Mick ka testuar një makinë të një cilindrate të rëndësishme, duke patur parasysh edhe moshën e tij të vogël.

April 8, 2015 15:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin