Mihrije Braha nuk përmbahet ndaj politikanëve: Po na vjen me vjell, jua q*ft bota…

March 24, 2020 16:29

Mihrije Braha nuk përmbahet ndaj politikanëve: Po na vjen me vjell, jua q*ft bota…

Këngëtarja e njohur Mihrije Braha ka reaguar ashpër ndaj politikanëve dhe thirrjeve të tyre për të qëndruar në shtëpi.

Madje ajo nuk ka kufizuar fjalorin dhe ka shpërthyer në sharje ndaj tyre pa censurë.

Ajo publikoi në rrjetin e saj sociale pamjet e rrugëve që duken bosh dhe më pas këngëtarja u ‘hakërrye’ ndaj politikanëve.

“N’shpi jemi mos na jepni mo porosi. mos na dilni ju politikana se po na vjen me vjell jau q*ft bota nanën. Turp….. turp…”– shkoi Mihrije Braha.

 

l.h/ dita

March 24, 2020 16:29
Komento

10 Komente

 1. vjola March 24, 16:53

  Rrugace . Ja do te shikojme surratin tuaj te qelbur .

  Reply to this comment
 2. klemi March 24, 17:31

  I paska shkuar medja per ndonje teke ilegale.

  Reply to this comment
 3. Te lumte ajo goje Mihrije March 24, 20:42

  Tingellon ndoshta vullgare thenia e Mihrijes ,

  por nganjiher e duan nji gjuhe te tille kta maskarenje politikan ,

  sepse vertet na kan hip mbi bole e jane ber te padurushem .

  Thjeshte pamarparasysh Kosove apo Shqiperi ,

  politikanet jane te njejtit plehra ,qe shkaterrojne jeten

  ne mbare shqiptaret .

  Un do t’i bashkohesha Mihrijes ne kte thenje sepse eshte me vend .

  Reply to this comment
 4. Noku March 25, 08:35

  Brravo Mihrije.

  Reply to this comment
 5. Bravo March 25, 11:12

  E ke qare Mihrie

  Reply to this comment
 6. waw c'shikim i eger ! bravo ashtu duhet Mihrije P i fort o March 25, 11:19

  imagjino me pas aty pran , Mihrija do politikan

  ne at’ nerv qi ka kapercy , qi bo ejjjjjjjj °!°

  Reply to this comment
 7. PAVLIN March 25, 12:21

  KJO MESADUKET PASKA NGEL SHTATEZANE PERSERISA I VJEN ME VJELL.
  PO IK MORI KACIKA.

  Reply to this comment
 8. zefi March 25, 15:12

  Palikari Mirhije po a ke sy ne ball me shiku vendet perrreth
  apo vetem tek oborri
  per kasen tuaj qe zhvatni pa limit popullin me bythe jashte korona e karantina duhet per te pakten dy vjei
  boll e fshit pidhin e karin me leket tona
  torollake

  Reply to this comment
 9. Non ho smesso ...di pensarti (maaaaaaaaaaaaaaaaai ) March 25, 17:19

  Ajo …

  Me quajti ,

  i pashpirt ,

  i pa zemer ,

  i pa fe !

  Po po Ajo …
  qe aq shume desha mbi kte dhe …

  Me quaqjti te marr ,mes pyllit egersirave me la,
  shfryu gjith terbimin e c’nuk me tha !!!

  Me quajti besthyer ,por kjo s’i mjaftoj ,me quajti idiot ,
  muaaa …qe pa ate s’jetoj dot !

  Dhe tani ,pse di mir se, pa ate s’jetoj dot e vetem ate dua,
  s’flet , fshihet , qesh pas perdes , e me thellon plagen mua … 🙁

  Reply to this comment
 10. Non ho smesso ...di pensarti (maaaaaaaaaaaaaaaaai ) March 25, 17:21

  Ajo …

  Me quajti ,

  i pashpirt ,

  i pa zemer ,

  i pa fe !

  Po po Ajo …
  qe aq shume desha mbi kte dhe …

  Me quajti te marr ,mes pyllit egersirave me la,
  shfryu gjith terbimin e c’nuk me tha !!!

  Me quajti besthyer ,por kjo s’i mjaftoj ,me quajti idiot ,
  muaaa …qe pa ate s’jetoj dot !

  Dhe tani ,pse di mir se, pa ate s’jetoj dot e vetem ate dua,
  s’flet , fshihet , qesh pas perdes , e me thellon plagen mua … 🙁

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim