“Mike dhe rivale”

December 12, 2014 21:31

“Mike dhe rivale”

Pavarësisht se janë konkurrente në Këngën Magjike, ato janë edhe mike të mira.

Gjatë kohës së provave në Pallatin e Kongreseve para se të nisë mbrëmja e sotme gjysmëfinale, Rovena Dilo, Anjeza Shahini, Rosela Gjylbegu dhe Rezarta Shkurta kanë bërë edhe një foto të përbashkët si kujtim.

December 12, 2014 21:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*