Milani e mbyll me humbje turneun amerikan. Mposhtet 3-1 nga Chelsea

August 4, 2016 11:42

Milani e mbyll me humbje turneun amerikan. Mposhtet 3-1 nga Chelsea

Milani e ka mbyllur turneun amerikan me një tjetër humbje, kësaj radhe ndaj Chelsea. Kuqezinjtë u mundën 3-1, pavarësisht se luajtën si të barabartë me “Blutë” për pjesë të gjata loje.

Pas avantazhit të Chelsea me anë të Traore (25’), barazimi për kuqezinjtë erdhi në minutën e 38 me Bonaventurën.

Në pjesën e dytë ishte Oscar me dy golat e tij (70’ me penallti dhe 87’) ai që i dha fitoren skuadrës së Antonio Contes.

August 4, 2016 11:42
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*