Milena Harito “takohet” me Berluskonin në Elbasan

October 11, 2014 17:44

Milena Harito “takohet” me Berluskonin në Elbasan

Ditën e sotme është çelur edhe projekti artistik “Informal Mind” (“Mendje Informale”) në ish- Kombinatin Metalurgjik në Elbasan.

Ky projekt i artit bashkëkohor mbledh për herë të parë në një ngjarje të tillë emra të njohur artistësh shqiptarë dhe të huaj, ku një pjesë e artistëve shqiptarë janë të famshëm në shtete të tjera me aktivitetin e ty re artistik.

E pranishme në këtë aktivitet ka qenë edhe Ministrja për Administratën Publike dhe Inovacionin, Milena Harito, e cila ka shfrytëzuar rastin për të bërë edhe një foto me bustin e ish-Kryeministrit italian, Silvio Berluskoni. /E.K

October 11, 2014 17:44
Komento

2 Komente

  1. MANUSHAQA October 11, 23:20

    MOJ KORBE MOS U QAS TE AI BUR SE ESHT SHUM QIRS??

    Reply to this comment
  2. Mark uk October 12, 07:30

    Po e nifshe mire me sa duket.Mos u bene xheloze se ka edhe per ju.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*