Miley, në lidhje me djalin e Arnoldit?

November 3, 2014 12:50

Miley, në lidhje me djalin e Arnoldit?

Miley Cyrus duket se ka nisur një lidhje të re.

Ajo është fotografuar duke dalë nga shtëpia e djalit të aktorit të njohur Arnold Schwarzenegger, Patrick, në Los Anxhelos, pasi kaluan disa orë së bashku në banesën e tij.

Mediat shkruajnë seata janë takuar për herë të parë para tre vitesh dhe mendohet se kanë nisur një marrëdhënie.

November 3, 2014 12:50
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin