Miliarderi në kërkim të gruas perfekte: Do t’i jap 50 mijë paund në vit!

September 8, 2018 13:34

Miliarderi në kërkim të gruas perfekte: Do t’i jap 50 mijë paund në vit!

Një miliardier nga Argjentina është aktualisht në kërkim të një gruaje që mund t’i sigurojë një trashëgimtar.

Personi në fjalë quhet Sir Benjamin Slade dhe është pasardhësi i Mbretit Xhoxh IV.

Ai u shfaq në emisionin Good Morning Britain, duke kërkuar një grua.

Benjamin Slade u shpreh se kishte 6 vjet që po kërkonte një të tillë, dhe nëse e gjente, ishte i gatshëm t’i ofronte deri në 50 mijë paund në vit, përfshirë edhe shpërblimet.

Miliarderi ka një listë gjërash që një kandidate duhet t’i ketë, duke përfshirë: licensë helikopteri, licensë arme dhe gatishmëri për të krijuar një familje.

Gjithashtu ai preferon që gruaja në fjalë të jetë e moshës 35 vjeç dhe nëse ajo i përmbush të gjitha këto, ai mund të lejojë të menaxhojë bizneset, dhe të ndajë pasurinë me të.

o.j/dita

September 8, 2018 13:34
Komento

1 Koment

  1. miljarDerri kerkon me e bo gruja me fluturu ! September 8, 15:19

    Natyrishte , nga ato gra ,qe te ket mes shaleve
    Vagine Misterr , Nooo ?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*