Milo: Me votën tuaj, i jepni Kavajës mundësinë që të ecë më shpejt

May 29, 2015 18:08

Milo: Me votën tuaj, i jepni Kavajës mundësinë që të ecë më shpejt

Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo gjatë turit të tij elektoral për zgjedhjet vendore të 21qershorit, zhvilloi një takim në Kavajë, me anëtarët dhe simpatizantët e Partisë Demokracia Sociale.

Në 21 qershor do shkoni në kutitë e votimit të bindur që me votën tuaj, do t’i jepni Kavajës edhe një shancë tjetër që ajo të eci më shpejtë se sa ka ecur me qëllim që gjithnjë e më tepër Kavaja të bëhet një pjesë integruese totale e shoqërisë shqiptare , që ecën me një hap për tu bashkuar me familjen e madhe evropiane”, u shpreh Milo, pjesë e koalicionit të majtë në këto zgjedhje.

May 29, 2015 18:08
Komento

5 Komente

 1. dora May 30, 10:33

  Mbetje komuniste! Duhet te ishit zhdukur me kohe!

  Reply to this comment
 2. lisi May 30, 10:50

  Ju komunistat s’keni shance ne Kavaje!

  Reply to this comment
 3. Deni May 30, 11:03

  Perpara Kavaja me Ervin Rroshin,ai idioti I PD Engjell Cara as per te trembur laraskat nuk ben,injorant komplet e bythlepires,servil qe te ngjitet si bajga pas kepuceve.

  Reply to this comment
 4. Vaidi May 30, 11:05

  Engjell Cara kandidat,o zot ku eshte katandisur PD-ja,nje capacul injorant per kandidat vajmedet.

  Reply to this comment
 5. Bashkimi May 30, 11:07

  Ervin Rroshi eshte njeriu I duhur,njeri punetor qe I ka ndryshuar faqen gri te Kavajes,bravo Ervin je Drejtimi I Duhur.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim