Ministri Gjiknuri reagon pas ekzekutimit në Vlorë të drejtorit të OSHEE

May 24, 2017 23:21

Ministri Gjiknuri reagon pas ekzekutimit në Vlorë të drejtorit të OSHEE

Ministri i Energjise Damian Gjiknuri ka reaguar sot pas lajmit se Roland Saliu, drejtori i OSHEE ne Vlore, humbi jeten sot ne nje atentat mafioz ne mes te qytetit.

Statusi i plotë:

Me pikëllim të thellë mora lajmin për vdekjen tragjike te mikut dhe bashkëpunëtorit të shkëlqyer Roland Saliu. Ngushëllimet më të thella për familjen, bashkëshorten Olën dhe tre fëmijët, të cilët humbën tragjikisht njeriun e tyre më të dashur.

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike humbi një prej drejtuesve më të përkushtuar. Qyteti i Vlorës humbi njeriun që u përpoq çdo ditë të jetës së tij ti shërbente qytetarëve. Lutjet shkojnë për shpirtin e tij që të prehet në paqe dhe për familjen që Zoti t’i japë forcë në momentin më të vështirë të jetës së tyre! Lamtumirë i dashur Landi!

May 24, 2017 23:21
Komento

2 Komente

 1. Arben May 25, 05:53

  ORE, PO KY NUK RA HERO NE BETEJE, QE TE FILLOJME TA QAJME NE TANI.

  KY, U EKZEKUTUA, PRISNI NJEHERE CFARE DO TE THOJE POLICIA PER MOTIVET, PASTAJ FILLONI QARJEN ME OI.

  Reply to this comment
 2. Mark uk May 25, 08:09

  Shprehi ngushellimet te dy familjeve.ket duhet ta kishte bere edhe GJIKNURI.Mesa duket paska pasur interesa te forta.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim