Ministri malazez filmohet duke bërë seks në zyrë

Redaksia Online March 28, 2013 11:31

Ministri malazez filmohet duke bërë seks në zyrë

Ministri i Financave në Mal të Zi përfshihet në një skandal seksual. Në Youtube qarkullojnë dy video, ku ministri malazez, Mirosllav Ivanisheviç, shfaqet me të brendshme në zyrën e tij. Më pas, videoja errësohet dhe nuk shikohet asgjë, por biseda që ai kryen me një femër është tejet vulgare. Ivanisheviç njëherësh është edhe kryetar i Senatit Shtetëror të mbikëqyrjes, ish-zv/kryeministër dhe ministër i Financave.

Video:

http://www.youtube.com/watch?v=RIGSD_Y7dJs

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=tdoKdFtnsjc&NR=1

Redaksia Online March 28, 2013 11:31
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim