FOTO: Ministri çmend rrjetin me foton e ‘rrezikshme’, por ja si qëndron e vërteta

January 2, 2018 19:20

FOTO: Ministri çmend rrjetin me foton e ‘rrezikshme’, por ja si qëndron e vërteta

Ministri i Zhvillimit Ekonomik në Kosovë, Valdrin Lluka u bë hit në rrjetet sociale, pas një fotoje të publikuar ku shfaqej i varur në një shkëmb duke shkëmbyer puthje me bashkëshorten e tij.

Ai u komentua mjaft për sakrificën e tij për dashurinë dhe faktin se po rrezikonte jetën, por në fakt e vërteta është ndryshe.

Shkëmbi ‘Pedra Do Telégrafo” në Brazil nuk është aq i lartë sa duket në foto dhe gjithkush mund të realizojë foto të tilla me anë të trukeve. Realisht, distanca është më pak se një metër nga toka.

January 2, 2018 19:20
Komento

2 Komente

  1. alphade January 2, 23:14

    Minister,nje koqe-gomari …!

    Reply to this comment
  2. alphade January 4, 03:10

    Ka nje koment te pa botuar…! Koqegomari….!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*