Ministri vazhdon “ekspertizat”: Pallati s’ka rrezik, shumë zhurmë për asgjë

December 4, 2019 16:35

Ministri vazhdon “ekspertizat”: Pallati s’ka rrezik, shumë zhurmë për asgjë

Gjatë inspektimit të një pallati në Lezhë, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj u ka kërkuar banorëve të kthehen në banesat e tyre, pasi godina nuk paraqet asnjë rrezik.

Banorët e këtij pallati, nga ana e tyre thonë se ekspertët nuk u kanë dhënë asnjë garanci për këtë pallat.

Lleshaj e ka cilësuar situatën si “shumë zhurmë për asgjë” dhe ka kërkuar që të fokusohen në problematikat e rënda të vendit, sipas tij.

j.l./ dita

December 4, 2019 16:35
Komento

4 Komente

 1. Sandri December 4, 16:48

  Kam bërë pulë me pilaf,tha gruaja. Pyeta veten,po Sandér Lleshaj është dakort me këtë gatim?

  Reply to this comment
 2. jari December 4, 18:08

  Po ti thuash ministrit” te rafte edhe ty , ajo qe me ka rene edhe mua”, nuk besoj se ka me fol

  Reply to this comment
 3. Arb December 4, 19:15

  VETEM NJE FJALE , IDIOT

  Reply to this comment
 4. meobeu December 4, 21:09

  Dhe nqs ekspertët i kanë thënë se nuk ka rrezik përse është idiot

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim