Miqësorja Kosovë-Shqipëri, publikohen çmimet e biletave

November 11, 2015 21:38

Miqësorja Kosovë-Shqipëri, publikohen çmimet e biletave

Federata e Futbollit të Kosovës ka njoftuar se nisja e shitjes së biletave bëhet nesër në orën 10:00.

Bileta më e lirë është 3 euro, për vendet prapa portave.

Në tribunën kryesore bileta kushton 10 euro, ndërsa në atë përballë është 7 euro.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin e Prishtinës në orën 14:00 të ditës së premte.

November 11, 2015 21:38
Komento

5 Komente

 1. Z/Kallami November 11, 21:51

  Kjo ndeshje asht miqesore kombetareqe per te kontrolluar skuadrejn e pare me te dyten.

  Reply to this comment
 2. Hurma Arabie. November 11, 23:57

  Tifozet shqipetare te abandanojne kete ndeshje, biletat FSHF dhe Armando Duka t’ua shesin keto bileta atyre “tifozeve” burokrat qe ishin ne ndeshjen me Serbine, duke lene ne rruge tifozat Kuqe ZI dhe shume dashamires te tjere.

  Reply to this comment
 3. KORÇARI November 12, 14:36

  SHKONI MO PIRDHUNI, LE QË PO MUNDOHENI TË KRIJONI NJË KOMB TË RI ATË KOSOVAR DONI DHE LEKA, MAJMUNË.
  ANJERI MOS BJERË PRE E KËSAJ POLITIKE KREJTËSISHT ANTISHQIPTARE, NË BALLKAN SHQIPTARËT KANË VETËM NJË KOMBËTARE ATË KUQ E ZI, KRIJIMI I NJË KOMBI TË RI ATIJ KOSOVAR SHPIE UJË NË MILLIRIN GREKO SËRB , SPESE NË KËTË MËNYRË DARDANIA (KOSOVA) HUMBET ETNICITETIN SHQIPTAR DHE PRANON ATË KOSOVAR (ËNDËRRA SHEKULLORE SËRBE DHE GREKE PËR ZHDUKJEN E NJË KOMBI, ATIJ SHQIPTAR)
  BOJKOTOJENI TË GJITHË KËTË NDESHJE

  Reply to this comment
 4. john November 12, 19:05

  BESOJ SE FITIMET E NDESHJES DO TI SHKOJNE TE VARFERVE NE KOSOVE …. JO NE XHEPAT E POLITIKANEVE …..J ESPERE …

  Reply to this comment
 5. Mark uk November 12, 21:50

  Z/kallami ju lutem cfar ke dashur te thuash?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?