Miratohet ligji: Më 1 Janar 2019 mbyllen lojërat e fatit

October 25, 2018 14:49

Miratohet ligji: Më 1 Janar 2019 mbyllen lojërat e fatit

Kuvendi miratoi këtë të enjte Ligjin për Lojërat e Fatit duke i hapur rrugë mbylljes së të gjitha pikave të basteve, lojërave elektronike, si dhe të kazinove në qendrat e banuara, duke filluar nga data 1 Janar 2019.

Në një seancë ku munguan deputetët e opozitës, mazhoranca miratoi me 75 vota pro, asnjë kundër, Ligjin për Lojërat e Fatit.

“Tashmë nuk ka më asnjë ekuivok dhe 1 Janari 2019 është në këtë industri një epokë e re dhe jo vetëm në këtë industri, por është një epokë e re sociale… Nuk ka kthim mbrapa, në 1 Janar këto kategori nuk do të ekzistojnë më në industrinë e lojërave të fatit”, tha Ministri i Ekonomisë dhe Financave, Arben Ahmetaj.

“Pas datës 31 Dhjetor 2018, asnjë shoqëri nuk mund të vendosë apo afrojë lojëra fati sipas konceptit VLT, përveç rasteve të kazinove në hotele me 5 yje. Këtu mbyllen të gjitha mundësitë”, tha Ahmetaj.

Ndërsa Kryeministri Edi Rama tha se “Këtë vendim e mbështet mbi 70 për qind e popullsisë dhe 92 për qind e grave shqiptare. Ky është një vendim që shkon përtej të gjitha dallimeve të politikës dhe debatit të përditshëm politik apo shoqëror në Shqipëri.”

Gjithashtu, Kuvendi miratoi po me 75 vota pro edhe projektligjin për mbrojtjen e të miturve nga alkooli.

l.h/ dita

October 25, 2018 14:49
Komento

23 Komente

 1. Claus October 25, 15:04

  Lojerat e fatit dhe bastet i mbeshtet vete sistemi.

  C`jane keto brockulla qe nxjerr nga goja ky pallosh?!

  Natyrisht qe ato do te kanalizohen ne xhepat e oligarkeve dhe per kete nuk kam dyshim.

  Eshte manipulim i qarte kur thuhet se “lojerat do te mbyllen” dhe nga kush pa?

  Ka ndonje shtet qe i ka mbyllur pervec shteteve islamike?

  Asnje!

  Dhe kush do ti mbylle? Ai, qe vete nena 80 e kusur vjec shkon dhe ulet neper kazinora!

  Reply to this comment
  • enter"" October 25, 15:21

   Ah vertet?
   Po ne dore e ke. Vertetohe ne 1 Janar nese do gjesh ndonje nga ato pikat ku shkoje e provoje fatin nese do kesh me mundesi.

   Po per alkolin dhe pijet energjitike ke ndonje idiotesi per te thene?
   Oooooo I shkreti ti, do ngelesh pa Red Bull, do mbetesh pa krahe, nuk do fluturosh dot.

   Po do na thuash qe eshte nje mashtrim tjeter?

   Reply to this comment
  • Laert October 25, 15:34

   Qepe o poshtersira e blogut Claus. Ky Ligj duhet duartrokitur sepse keto biznese kriminale shkateruar gjene ,me te shenjte: familjen. Vetem bajga si ty dhe ca syresh te tjere jane helmuar nga ky vendim i drejte i Qeverise. Je jashteqitja e PeDes ne blog o Claus mortja.

   Reply to this comment
   • mirel October 25, 18:36

    jo mor plere ramiste
    Ai qe po shkaterron Shqiperine eshte Ramuti.
    E ka shitur gjithe pasurine kombetare te PPPte, Koncesionet dhe po shet dhe territorin te Greket, dhe Veriun te Serbet
    Ky lloj ligji eshte si te thuash nje sherbim publik i dores se trete,
    Prandaj boll u hapet bythsh per merakun ndaj popullit
    Jepni llogari per tradhetine greke,
    Per ate nuk po flet fare qeni Berishist, Edvin Ramut bajga

    Reply to this comment
    • Nena e Mirelit October 25, 18:56

     Te qafte mamaja o debil. Perseri dole ne blog ti. Po na nxive faqen o budallai familjes. Ju lutem mos ja vini re mirelit. Ai shpesh harron pa marre ilacet e depresionit dhe shpirtin e ka te blogu Ditas. Ju lutem meshirojeni. Nuk eshte i keq por vuan nga skizofrenia. Ju luten mos e shani se ai behet keq dhe mbyll deren e WC dhe fle aty tere naten.

     Reply to this comment
     • ???!!! October 25, 19:30

      Ahahahah. I bukur ky koment i mamase per djalin e qire mirel

     • mirel October 25, 19:43

      ja kurvat ramiste, qe i ka vene Dulja ne rradhe
      Ma hengshi rrocken e mutit, te dy bashke, se nje jeni, e njejta gojore e ramutit

 2. Indinjimi October 25, 15:49

  Ndigjova me vemendje deklaraten e avokatit te dy deputeteve qe e cilesoi nje farse politike sa qesharke edhe skandaloze arestimin e tyre pa asnje baze e jo me te flitet per perfitim pronash!Fill pas tij zedhenesi i qeverise Rama ,Mul Noka na beri me dije edhe per nje dosje 339 te servirur enkas nga prokuroria e tyre per kryetarin e bashkise se Durresit z.Dako dhe kerkonte me instim se perse nuk eshte bere ekzekutimi i arrestit te tij!Thash me vehte kush e drejton kete vend ?Lojrat e fatit i k marr persiper Edi ato te prekuroris speciale i ka ne dore Sala e qeverine e drejton Luli nen hijen e toto Likes!Ketij i thone shtet ligjor e jo si me pare!Nje gje eshte e thjeshte e shume e kuptueshme!Kinezi i radhes la porosi para se te ikte qe “burri i shtetit” te emerohej prekuror i krimeve te renda e te fusi brenda te gjithe cironkat e vogla (deputet apo simpatizante te PS pasi po perhapin tymnaje ne popull sikur qeveria Berisha (nen hije nuk punon)!Arta Marku ,veri,po si su gjet xhanem nje jurist nga jugu keto 28 vitet ????????????Populli i shqiperise beson se do te vije dita qe shalegjati do tua beje relitet ndeshkimin e krimineleve qe privatizuan,shpateruan e dogjen kete vend nen siglen dhjemokraci!Te gjithe keta politikane kane dale nga e njejta fabrike nga ku doli edhe kryekrimi Berishe e per pasoje ate bejne nje loje te felliqur brenda llojit ku ne fak ndeshkues eshte persri populli qe nuk gdhendet nen hyqmin e ketyre monstrave qe vodhen tere pasurite e ketij vendi e populli e tallin menderen me te!Luan Rama me Ramushet,luan sala me SALUSHET,luan Luli me Lulushet e se fundemi luan edhe Toto Likja me Likushet duke u tallur me kete popull si s’ka me keq!Me thoni o milet kush e kur e ka ndigjuar ndonjehere Ramushin ti tregoje birucen per bemat qe ka bere (plakut digjital),me thoni kur e ka kercenuar ndonjehere bashkepunetorin e ngushte te tij Lulin per vjedhjet qe ka bere perkundrazi pazareve per bashkeqeverisje!Stop me keto lojra te pista ka ardhur koha qe te gjithe te zgjohemi e ti themi ndal kesaj kolere qe po na i merr jeten te gjitheve !C’do njeri ka nje jete e kete ose do ta jetoje siç duhet ose do tia fale kesaj bande qe nen drejtimi, e fabrikes qe i prodhoi e i montoi po tallen keqazi me kete popull e qe rendin nuk duan ta vene per qytetarin e thjeshte por se po u kercenohen pasurite e vena ne kurriz te ketij populli te pa seder e pa kerkese minimale per te jetuar!Zgjidhja 28 vjeçare qe i eshte ofruar ketij mileti eshte ose “telenovelat Turke “,ose “llotria amerikane”!Maskarade e vertete !Lum kush e kupton .

  Reply to this comment
 3. Claus October 25, 16:14

  Ja dolen debilet e torrolljepsur te Rilindjes qe tashme po futin ne burg ata qe i mbeshteten me droge dhe para neper fushatera elektorale.

  Por ka akoma. Ja, ke Tom Doshin eshte dhe nje qe quhet Sadri nga Peqini a nga Prrenjasi qe zoteron nja 150 apartamente, po eshte dhe nje Alket Hyseni qe ka kapur tere Himaren etj,etj,etj.

  Po nuk ka problem per ju jane “shpifje”. Po nuk keni cfare i beni gjermanit qe ju erdhi dhe i vuri hekurat disave, se sa per ju, si Tahiri, si Balili, si Kabili qejf do te benin.

  Tani sa per lojerat. Ja do ta shihni 1 janarin, por kam frike se mos perfundon si “Fundi i Marrezise” apo “Marrezia e pafundme”, po ju aq e keni ate te ndjere kapacitet.

  Sa per Energy- Drink edhe ajo eshte nje loje e katunarit te Beratit tip Brace se edhe nese i ndalon ka forma dhe menyra te tjera per ti perfituar.
  Edhe droga e ndaluar eshte, po ulu ne ndonje lokal Blloku ku kundermon ne qiell marijuna.

  Por edhe nese nuk do te pijne ato energjitiket ka ushqime te tjera qe kane sheqer boll.

  I heq dot cokollatat, embesirat, biskotat, bonbonet, akulloret, sheqerparet a ku ta di une?
  Po ato sufflaqet, döner, byreqet, etjetj,etj qe kane permbajtje karbohidratesh ne sasi skandaloze?

  Ne fund mund te kesh ndonje falsifikim etikekatsh dhe ja u mbyll ku muhabet.

  Nuk mund ti bej dem qeveria sistemit, le te bertase ne qiell Bracja, Lacja, Macja a ku ta di une.

  Kaq. Po dhe kaq sa shkruajta juve nuk ju hyn ne pune se ju a shkrep.

  Ja e pate Ramen sot ne Parlament sa fytyrefryre ishte?
  Eshte pune doze jo per gje. Kur behesh maniak per ndonje te thithur nuk te ndalon asgje.

  Ashtu eshte dhe me sheqerin. Sheqeri dhe karbohidratet eshte shenje e varferise sepse nje molle kushton me shtrenjte se nje suflaq ose nje Cola.

  A propo Cola.

  Po Cola dhe Fanta a eshte ndaluar?

  Kush me jep per kete pergjigje?

  Reply to this comment
  • enter"" October 25, 23:09

   Te jap une pergjigje.

   Energy Drinks jane nivele shume te larta te kafeines. Ka patur raste ne vende te tjera te botes ku konsumimi I tyre I pakontrolluar ka sjelle edhe vdekje.

   Coca Cola apo Fanta, apo Pepsi, edhe pse jane pije shume te demshme nuk jane ne nivelin e pijeve ne fjale.

   Sa per sufllaqet. Te lutem, mos e co muhabetin deri ne kete pike se te pergjigjem me bakllavane apo kadaifin.

   Keto ushqime nuk jane te rrezikeshme si Red Bull.

   Sa per drogen. Zotrote, po e ben problem te Rilindjes dhe keshtu behesh komplet I pabesueshem. Droga ne Shqiperi e ka zanafillen qe ne 1992 e tutje. Droga eshte e future thelle sic eshte edhe thelle mania per lloto. Mos pretend pastrim Brenda nje mandate apo ku di une se cfare.

   Sa per fryrjen e Rames. Ja ku del prape nje trap si ty qe e kap ne prizmin e droges. Sipas mendjes tende, mqs ai perdor droge qenka fryre. Aahahahaah, qenke per te qeshur me te vertete. Te dija pak me inteligjent por keto muhabetet qe ben ketu vetem ne pika bastes I gjen, prandaj eshte mire te mbyllen, shpeton edhe ti zotrote.hahahaha

   Reply to this comment
 4. ALBAN DEGA October 25, 16:39

  QENTE E VICIDOLIT LE TE LEHIN
  KARVANI I SHQIPERISE AE DUAM SHKON PERPARA !

  From: Alban Dega
  Date: October 13, 2018 at 2:15:46 PM EDT

  HALLALL GJIRI I NENES KRYEMINISTRI I SHQPERISE QE DUAM !

  – I gezofsh edhe dhjetera mijera urimet e bekimet e zemrave te dhjetra mijera nenave , bashkeshorteve, motrave, femijeve dhe viktimave te demokazinove te Salikracise dhe LSI- Tepsise…

  … edhe dhjetra mijera votat e tyre ne 2019 e 2021-in!

  – Yes You can !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Nje fakt i gjalle me ze e figure flet me shume se 1000 thase me pallavra, shpifje, sajime, intriga, komplote dhe komente babalesh si keta komentuesit e si komplotuesit babale te Partise Babale te Havalese se Shqiperise Sali Berisha i cili e ktheu Shqiperine ne nje ne nje kazino salikratike !
  Vendimi i qeverise Rama dhe miratimi i tij nga Kuvendi per mbylljen e basteve dhe lojerave te fatit dhe largimit i tyre nga qytetet dhe qendrat e banuara shenojne nje hap te rendesishem me vlera te medha shoqerore.
  Ky hap eshte nje veprim teper I larte moral, ekonomiko- financiar, humanitar , njerezor e familjar per mbylljen e qendrave te basteve sportive, kazinove qe mbushnin thaset e LSI- Tepsise dhe Salikracise me demokazinote qe kane rrenuar e do te rrenonin deri nen themel mijera jete e familje shqiptare !
  I gezofte edhe dhjetra mijera urimet e bekimet e zemrave te nenave , bashkeshorteve, motrave, femijeve dhe viktimave te demokazinove te Salikracise dhe LSI- Tepsise…
  Po sakrifikon rreth 50 milione euro ne xhepat e shtetit, por u shpeton de jure 150 milione por ne fakt rreth 400 milione euro ne vit xhepave te shpuara te shqiptareve !
  Ne demokraci xhepi i miletit, xhepi e popullit eshte xhepi e shtetit !
  Nuk eshte vetem paraja, por edhe koha, edhe familjet e rrenuara, edhe femijet pa buke … rrenimi i mbare shoqerise !
  Bashke ke fituar edhe dhjetra mijera votat e tyre ne 2019 e 2021-in!
  Keep going Mr. Premier !
  Yes ! You can !
  Faleminderit ty dhe Lali Erit kryetarit te Bashkise se Tiranes per aq vite sa e drejtove ti e pastaj ne vendin tend edhe per dy, jo me shume mándate si ketu ne SHBA !
  E duam Shqiperine si Amerika demokratike!
  E duam demokracine e jo Shqiperine demokazinove!
  Boll ua ka pru ne maje te hundes!

  Reply to this comment
 5. fery October 25, 17:27

  Pa u mbylle lojrat e fatit ne Kosove , ne Shqiperi nuk mbyllen sepse ky biznes i piste qendren e ka ne Beograd dhe nga Beogradi kontrollohet ne gjithe rajonin perveq ne Slloveni e Kroaci. Vetem Sllovenia e Kroacia arrijti ti deboje oligarket serb te lojrave te fatit jashte teritorit te tyre
  Kjo eshte arsyeja pse ato s mund te mbylljen por , sigurishte eshte gjetur nji modus tjeter funksionimi i cilit do te kuptohet pas 1 janarit 2019

  Reply to this comment
 6. fteri October 25, 18:01

  Lajm shumë i madhë pozitiv sot për shqipëtarët :

  Mbyllja e kazinove dhe bixhozit në Shqipëri një arritje madhështore brilante,çudi për rendin sharlatan kapitalistë shqipëtar që e la të ligjërisht zhvasë xhepat e shqipëtarve për 28 vjet.

  BRAVO e madhe Z.Rama , dhe tërë partisë Socialiste që mbyllët një plagë që kullonte gjak përditë.Kam parë njerëz që qanin dhe shkulnin leshtë e kokës pas humbjeve dramatike në këto kazino .

  Ky biznes zhvatës e kriminal u zhvillua e lulëzoi pas një kujdesi ,të kokave të krimit në shqipëri pas 90-tës. Ky përbindësh u zhvillua në sy të gjithë shqipëtarve ,u fuqizua e u shtua shumë në numur si firmat piramidale .
  Ai mbiu e lulëzoi si kërpurdhat pas shiut në çdo rrugë e rrugicë ,në çdo lagje të pasur e të varfër të shqipërisë ,deri edhe në zona të thella e në fshatra pati kontakt me njerzit ,kjo shkaktoi varfërim e lot ,çoroditje ,dhe drama e ndarje familjare dhe vrasje ,shkaktoi shumë pasiguri për punën dhe jetën që duhet të siguroi njeriu në mënyrë dinjitoze .

  Ky biznes zhvatës mori lulëzimit kriminal e s/agresiv vitet e fundit ma bekim të klasës politike dhe të S.Berishës ,që vrau jetë njerzish ,zhvati xhepat e shqiptëarve ,krijoi lot mbi mjerimin , ndau qindra e mijra çifte familjare ,dhe për 28 vjet zhvati sa qindra vjetë ose burg njerëzit e thjashtë të këtijë vendi.

  Kur kaloja bulevardeve GJergj Fishta buzë lanës nga ura V.Shanto e deri mbas Tajvanit dhe kthehesha rrugës M.Shyri deri te rruga M.Gjollesha bëja vrapin e mëngjezit në ora 6:00 të mëngjezit shikoja mbi 10 reklama kazino e lojra fati që shëndrisnin e vezullonin mbi të tjerët ,të ruajtura me policë të armatosur te dera.

  Kjo situatë e këto tabela më zemronin shumë se nuk dija se çfar drame kriminale bëhej brenda !.

  Bixhozin nuk i shihja kurr me sy pozitiv, Bixhozi është konsideruar ndër vite një plagë sociale për shoqërinë shqiptare. që mbinte çdo ditë si lajmërim vdekje të shoqërisë shqiptare në çdo rrugë të vendit,kjo më pikllonte. Në vend të shkollës e punës së ndeshme lulëzoi Bixhozi vdekje prurës.Puna duhej të lulëzonte për sejcilin shqipëtar ,jo bixhozi e orgjia ,ne shikonim zgjerimin gati në çdo rrugë edhe rrugicë një reklamë ,një tabelë ,një lojë fati apo basti ,një bixhoz dhe lojra vdekje e shoqërisë etj,etj.

  Ky Vendim i parlamentit ” lamtumirë bixhoz ” biznes i zhvatjes e pandarshëmërisë është shumë vendim serjoz e fisnik,vendim i mazhorancës socialiste dhe turpi i pjesës opozitës së ndeshme që nuk mori pjesë në votim në parlament .

  Ndalimi e nxjerrja jashtë ligjit i të gjithë lojrat e fatit në shqipëri është FITORE ,e pa besueshme.

  Reply to this comment
 7. fteri October 25, 18:17

  Lajm shumë i madhë pozitiv sot për shqipëtarët :

  Mbyllja e kazinove dhe bixhozit në Shqipëri një arritje madhështore brilante,çudi për rendin sharlatan kapitalistë shqipëtar që e la të ligjërisht zhvasë xhepat e shqipëtarve për 28 vjet.

  BRAVO e madhe Z.Rama , dhe tërë partisë Socialiste që mbyllët një plagë që kullonte gjak përditë.Kam parë njerëz që qanin dhe shkulnin leshtë e kokës pas humbjeve dramatike në këto kazino .

  Ky biznes zhvatës e kriminal u zhvillua e lulëzoi pas një kujdesi ,të kokave të krimit në shqipëri pas 90-tës. Ky përbindësh u zhvillua në sy të gjithë shqipëtarve ,u fuqizua e u shtua shumë në numur si firmat piramidale të Sali Berishës në 97-tën .

  Ai mbiu e lulëzoi si kërpurdhat pas shiut në çdo rrugë e rrugicë ,në çdo lagje të pasur e të varfër të shqipërisë ,deri edhe në zona të thella e në fshatra pati kontakt me njerzit e pa shpresë ,kjo shkaktoi varfërim e lot .çoroditje ,dhe drama e ndarje familjare dhe shumë vrasje ,shkaktoi shumë pasiguri për punën dhe jetën që duhet të siguroi njeriu në mënyrë dinjitoze .

  Ky biznes zhvatës e kriminal e s/agresiv vitet e fundit ma bekim të klasës politike dhe të S.Berishës , mori shumë jetë njerzish ,zhvati xhepat e shqiptëarve ,krijoi lot mbi mjerimin , ndau qindra e mijra çifte familjare .

  Lojrat e fatit ,bixhozi për 28 vjet zhvati sa qindra vjetë xhepat dhe ekonominë e shqipëtarve, ose burg për njerëzit e thjashtë të këti vendi të varfër e të mjeruar .

  Kur kaloja bulevardeve Gjergj Fishta buzë Lanës nga Ura V.Shanto e deri mbas Tajvanit dhe kthehesha rrugës M.Shyri deri te rruga M.Gjollesha bëja vrapin e mëngjezit , shikoja mbi 10 dyer e reklama kazino e lojra fati që shëndrisnin e vezullonin mbi të tjerët ,të ruajtura me policë të armatosur te dera.

  Kjo situatë e këto tabela më zemronin shumë se nuk dija se çfar drame kriminale bëhej brenda !.

  Bixhozin nuk i shihja kurr me sy pozitiv, Bixhozi është konsideruar ndër vite një plagë sociale për shoqërinë shqipëtare që po mbinte çdo ditë si lajmërim vdekje të shoqërisë shqiptare në çdo rrugë të vendit,kjo më pikllonte.

  Në vend të shkollës e punës së ndeshme lulëzoi Bixhozi vdekje prurës.Puna duhej të lulëzonte për sejcilin shqipëtar ,jo bixhozi e orgjia ,ne shikonim zgjerimin gati në çdo rrugë edhe rrugicë një reklamë ,një tabelë ,një lojë fati apo basti ,një bixhoz dhe lojra që lajmëronte vdekje të shoqërisë ,(fitim ose humbje pa punë !) Kjo është e neveritëshme.

  Ky Vendim i parlamentit ” lamtumirë bixhoz ” biznes i zhvatjes e pandarshëmërisë është vendim shumë i drejtë ,vendim serjoz e fisnik,vendim lavdërues i mazhorancës socialiste dhe turpi i pjesës opozitës së pa ndeshme që nuk mori pjesë në votim në parlament .

  Ndalimi e nxjerrja jashtë ligjit i të gjithë lojrat e fatit në shqipëri është FITORE ,e pa besueshme.

  Reply to this comment
 8. mirel October 25, 18:31

  Ore popull.
  Po harruat tradhetine e Greqise?
  Apo si tha Muslum Pashaj,,Fitore Fitore,,
  me fitoren ndaj Greqise duke i falur det, po shkoni drejt fitores tjeter ndaj basteve.
  Po korrni fitore cdo dite, kur shqiptaret kane rritjen ekonomike dhe te ardhurat me te uleta ne rajon, kur emigrimi vazhdon te deboje shqiptaret nga Shqiperia,
  kur pasuria kombetare shitet si banane tek koncesionaret, kur shteti fal det dhe territor, dhe ju klithni ne ekstaze fitore.
  Fundja cfare i ngeli shqiptarit tjeter?
  te mbylli bastin dhe te punoje fshesaxhi te Edvin Ramuti, apo te Arben Ahmetaj?
  Qelbesirat e Rilindjes, pasi e kane drejtuar shenjestren drejt pasurise kombetare dhe pronave shteterore tani u duhet te bejne moralistin dhe te mbyllin bastet.
  Nuk kam ndonje preference per bastet, dhe as i pelqej qe ka aq shume, por ka probleme me madhore Shqiperia sot
  Shqiptaret detyrohen o te emigrojne, ose te behen kontrabandiste.
  Basti i lejuar eshte nje lloj kompromisi.
  Ata qe entuziazmohen sot nga mbyllja, neser do ikene tere bastexhinjte online, per te paguar miqte e Ramiut.
  Keshtu Ramut me nje gur vret dy zogj
  Largon teresisht vemendjen nga shitja e detit, dhe denoncimi i fundit i Myslym Pashes shkon teresisht ne heshtje te plote, dhe kenaq miqte e vet oligarke.
  Shqiptaret nje shqelm vitheve e kane shume.
  Dje ishte nje plake qe shteti i vidhte gjysmen e pensionit, hapur fare, sot shteti ben moralistin
  Plera

  Reply to this comment
  • Ylli Bogdani October 25, 19:00

   Yt mirel moterqiri o sharlatan i blogut. Je bere si telendari i fshatit o kokebole. Do vdesesh duke u masturbuar psiqikisht ne blog o shpellar i pandreqshem.

   Reply to this comment
   • mirel October 25, 19:47

    o ylli, me ke e qin motren me Dulen, o plere Ramiste
    Po masturbohem vertet, po ti ca ke qe ulerin dhe hap gojen, te pihet gje ai i imi,?

    Reply to this comment
    • Ylli Bogdani October 25, 21:45

     Moterqirit mirela.
     Fola per “masturbim psiqik” o idiot i certifikuar nderkombtarisht. Je nje plehre qe kuterbon blogun e Ditas dhe jo vetem. Shih sa vete te bejne mut ne blog o pacavure. Eshte cmimi idiotit qe duhet te paguash.

     Reply to this comment
     • mirel October 26, 00:00

      haha, o idiot, edhe une jo se masturboj vertet o kafshe,,
      haha,,, sa me bere me gaz o hajvan i dreqit

  • enter"" October 25, 23:10

   Shko mbushu.
   Greqise I takon ajo qe I takon.

   Shko e studio te drejten nderkombetare….SHQUPIST

   Reply to this comment
   • mirel October 25, 23:59

    Shiko eliqiiri minorikarja, eshte me Ramen.
    kerkojne te dine kush i merr fondet greke, ja Ramuti, e ka brenda, bashke me Yllin qe leh si qen i terbuar.,,na qenka bere dhe psiqik pale, rrocka haha, se na shoti humorin

    Reply to this comment
 9. demo October 25, 18:50

  Eshte FALLCO re, eshte fallco! Eshte fallco!
  Do t`ja marri bixhozin cerrave te Lagjes,do ja japi bosave.
  Po pse do mbyllen llotot sportive me gjithe mend?Jane 1 miljon shqiptare qe mbajne skedina ne xhep.Ky do ti perqendroje gjithe kafet Totto-Lotto ne qendra “te sigurta” nga grate,qe te mos i shqetesojne burrat.
  Ky do te ndaloje Alkoolin neper mejhane????????Do beje proibicionizmin,do rrisi cmimin e alkoolit si cmimin e Naftes.Shko e ul cmimin e naftes se le nam,nafta e qelbur e Mazutit,2 mije leke kg????
  Do ta falenderojne grate.Monika e para.

  Reply to this comment
 10. Sallakja October 26, 08:00

  Ec Enver Hoxha, ec perpara per fitore te reja.
  Ate qe nuk beri dot Enveri do ta beje Edi:
  Krijimin e njeriut te ri
  A thuhet mo n’tiron:
  Trongell i idhet ?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim