Mirditë, kërcënonte gruan e vajzën me vrasje, arrestohet në flagrancë 54-vjecari

August 27, 2013 11:35

Mirditë, kërcënonte gruan e vajzën me vrasje, arrestohet në flagrancë 54-vjecari

Një 54-vjecar është arrestuar në flagrancë teksa kërcënonte gruan dhe vajzën e tij se do ti vriste.

Burime nga policia e Mirditës bëjnë me dije se Ndrec Cungu ushtronte dhunë edhe ndaj vajzës, ndërkohë që falë ndërhyrjes së policisë është bërë mundur shmangia e një tragjedi familjare.

Policia e cila mbërriti ne banesën e familjes Cungu bëri të mundur arrestimin e kryefamiljarit dhunues dhe sekuestrimit të armës së zjarrit.

August 27, 2013 11:35
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*