Mirditë, po kulloste bagëtitë, bie nga shkëmbi dhe vdes 77-vjeçari

June 22, 2018 18:26

Mirditë, po kulloste bagëtitë, bie nga shkëmbi dhe vdes 77-vjeçari

 

Një person në Mirditë ka gjetur vdekjen në mënyrë të dhimbshme, si pasojë e një rrëshqitje.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur fshatin Shtrungaj të Mirditës, ku Ndue Jaku, 77 vjeç, banues në këtë fshat, duke kullotur bagëtinë, aksidentalisht ka rënë nga shkëmbi.

Si pasojë e dëmtimeve të marra, pavarësisht ndihmës së dhënë nga banorët e fshatit, Jaku ka gjetur vdekjen.

a.s/dita

June 22, 2018 18:26
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*