“Misioni bazë i ministrave të rinj”

February 16, 2016 14:01

“Misioni bazë i ministrave të rinj”

Kryeministri Edi Rama reagoi shkurtimisht në rrjetet sociale për ndryshimet në kabinetin qeveritar.

Ai thekson se misioni bazë i dy ministrave të rinj, Arben Ahmetaj dhe Milva Ekonomi është lufta kundër informalitetit.

“Misioni baze per dy ministrat e rinj pershkallezimi i operacionit kunder informalitetit dhe lehtesimi i metejshem i biznesit te ndershem”, shkruan ai. /Dita/

February 16, 2016 14:01
Komento

2 Komente

 1. N.VJOSA February 16, 14:09

  Jane vertet Ministrat e duhur?!…
  Sepse ne nje Ekonomi Tregu, qeverisja jane F i n a n c a t dhe
  Politika financiare!!!!….

  Reply to this comment
 2. Xhaketa February 16, 16:39

  E keni bere si sala me boden qe po ia kalonin edhe gjermanis kur shqiptari ska me ngren, dhe ju na tregoni se si ahmetaj dhe edi po bejne reforma.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin