Mjegulla mbulon Kukësin, vështirësohet qarkullimi në Rrugën e Kombit

October 17, 2017 11:00

Mjegulla mbulon Kukësin, vështirësohet qarkullimi në Rrugën e Kombit

Kukësi është zgjuar mëngjesin e sotëm i mbuluar në mjegull.

Mjegull ka edhe në Rrugën e Kombit dhe autoritetet u bëjnë thirrje të gjithë drejtuesve të automjeteve që të kenë kujdes nëse do të qarkullojnë në aksin rrugor Kalimash-Kukës, pasi ka prani mjegulle të dendur, e cila krijon vështirësi në qarkullim.

Për fat të mirë, deri tani nuk raportohet për aksidente.

October 17, 2017 11:00
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*