Mjeku i Lazios ia jep një lajm të keq Lorik Canës

May 10, 2015 11:51

Mjeku i Lazios ia jep një lajm të keq Lorik Canës

Të dielën zhvillohet njëra nga ndeshjet interesante të kësaj jave në Serie A, ndërmjet Interit dhe Lazios, mirëpo në kampin roman ka lajme të këqija.

Është mjeku i skuadrës, Stefano Salvatori, që ka sjell lajme të këqija, sidomos për Lorik Canën.

“Cana dhe Luliç nuk do të jenë të gatshëm për ndeshje. Tek në ditët e para të javës së ardhshme do të stërvis bashkë me skuadrën. Situatë më e keqe është për Luliçin, që duhet të pushojë më shumë se Cana”, tha Salvatori për Corrieredellosport.it, përcjell GazetaOlle.com.

Cana po vuan nga një lëndim i pësuar ditë më parë, për çka gjatë javës nuk ka stërvitur me skuadrën.

May 10, 2015 11:51
Komento

3 Komente

 1. demo May 10, 14:34

  Lajm mi keq do ishte po ti kishte rene ndonje damlla,po demtimet jane pjese e lojes.

  Reply to this comment
 2. dino May 10, 18:21

  I sakte “demo”!Keto lajme jane te kopjura nga gazetat Italiane ne ndonje kafene!Dikur nje person deklaroi se kishte kapur kunaten ne flagrace!Dhe kur e pyeten si u be e mundur ai u pegjigj:Po ja ndegjova zhurme ne kuzhine dhe e hapa deren menjehere ,kur ç’fare te shoh deklaroi ai,kunata po vidhte pirunjt!keshtu eshte edhe ky lajm nga ndonje rrush qe do te justifikoje punen e gae.arit amator!

  Reply to this comment
 3. miroo May 10, 19:49

  demo…..sa kom qesh

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*