Modeli: Shkova për një natë me deputeten shqiptare

March 9, 2016 11:57

Modeli: Shkova për një natë me deputeten shqiptare

Ai quhet Alesio Alia dhe është model.

Alia ka dhënë një intervistë për revistën Story, ku shprehet se ka pasur një romancë me një deputete.

Sipas tij, romanca ka zgjatur pak.

Ai thotë se ka shkuar vetëm një natë me deputeten shqiptare.

Megjithatë, ai nuk ka dhënë detaje për identitetin e saj.

Ndoshta kemi të bëjmë me një Xhesika Ndoj, por këtë radhë në versionin mashkull.

 

 

Jaime Wright and Alessio Alia.

Jaime Wright and Alessio Alia.

alesio-3 alesio-4

March 9, 2016 11:57
Komento

2 Komente

  1. Ben March 9, 15:19

    Ka shku me ate sex-simbolin e PD-se,Lindita Elmazin

    Reply to this comment
  2. alesio bytha March 9, 19:59

    shko mer fry bythen ti,alesio model bytha.ty nuk te afrohet as dhija,kaqol

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*