Modelja turke, me veshje tradicionale shqiptare

April 28, 2015 15:19

Modelja turke, me veshje tradicionale shqiptare

Tugce Sarikaya është një modelet më të njohura turke e cila së fundmi ka vizituar Kosovën ku ka qenë një ndër të ftuarat speciale të edicionit të shtatë të ‘Kosovo Fashion Week’ të organizuar nga Gecjan Fashion Group.

Ajo ka rrezatuar me shumë dizajne të fustanëve të krijuar nga dizajner të ndryshëm, por shkëlqimin më të madh e dha me veshjen tradicionale shqiptare shkruan Indeks.

Tugce është edhe menaxhere e kësaj agjencie në Turqi dhe së fundmi ka filluar që të jetë edhe aktore në shumë seriale të njohura turke.

April 28, 2015 15:19
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*