Moderatorja e njohur habit: Më mirë të ha turpin me bukë se …

August 13, 2017 20:30

Moderatorja e njohur habit: Më mirë të ha turpin me bukë se …

Moderatorja shumë e njohur Fiori Dardha njihet për deklaratat e saj gjithmonë të hapura dhe ndonjëherë edhe ndryshe nga shumica.

Por teksa sezoni veror dhe fotot me bikini janë trendi i momentit, Fiori duket se se vret shumë mendjen.

Me anë të një postimi në Instagram ajo ka dhënë një mesazh duke treguar se ndihet shumë rehat me trupin e saj edhe pse ka disa kile më tepër.

“Më mirë të ha turpin me bukë 2 javë ne verë, se sa të torturohem gjithë vitin me dieta e palestra për t’u dukur perfekte në plazh – Fiori Dardha (që nuk duhet të jetë shembull për tu ndjekur), shkruan moderatorja.

Fiori edhe pse në sensin e shakasë në fakt ka dhënë një mesazh shum të fortë për vajzat të cilat në vend se të torturohen me dieta duhet të shijojnë momentin dhe ta duan veten.

August 13, 2017 20:30
Komento

1 Koment

  1. Lola August 13, 22:07

    Bravo, çupe me mend

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?