Moderatorja Jonida Shehu largohet nga Top Channel

October 23, 2017 15:46

Moderatorja Jonida Shehu largohet nga Top Channel

 

Moderatorja e njohur e “Pasdite në Top Channel” Jonida Shehu nuk do të jetë më pjesë e këtij televizioni.

Ajo e ka braktisur Top Channel-in që ditën e premte dhe sipas saj ky është një vendim i marrë dhe nuk do të ketë kthim pas.

E kontaktuar nga Panorama ajo u shpreh: “Jam larguar që të premten. U ndjeva e papërshtatshme për të vazhduar punën aty. Ky vendim është i pakthyeshëm.”

Nuk dihet ende se kush do të jetë figura që do ta zëvendësojë ish-moderatoren e këtij programi.

October 23, 2017 15:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*