Momenti i një lajmi të keq

January 4, 2013 13:12

Momenti i një lajmi të keq

Edhe njeriu më i fuqishëm i botës ligështohet nga një lajm i keq. Shtëpia e Bardhë ka shpërndarë një foto të presidentit Obama në momentin kur mori lajmin e masakrës në shkollën fillore “Sandy Hook”, më 14 dhjetor. Adam Lanza vrau 12 vajza dhe 8 djem të moshës 5-6 vjeç dhe 6 mësues

January 4, 2013 13:12
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*