Momenti i reagimit të Giroud kur Xhaka e përshëndeti (VIDEO)

June 20, 2016 17:46

Momenti i reagimit të Giroud kur Xhaka e përshëndeti (VIDEO)

Përfaqësuesja e Zvicrës e përfundoi Grupin A në Kampionatin Evropian në vendin e dytë dhe e gjitha kjo pas barazimit ndaj Francës.

Në këtë takim nga minuta e parë luajti edhe Granit Xhaka, i cili ishte një ndër më të mirët në fushë.

Ndërsa bashkëlojtari i tij i ri te Arsenali, Olivier Giroud, ishte në bankën rezervë pasi në vend të tij në këtë ndeshje luajti Andre-Pierre Gignac.

Me ketë rast Xhaka dhe Giroud kanë arritur takohen me njëri-tjetrin pasi ata do të mbrojë ngjyrat e një klubi që nga sezoni i ardhshëm.

Në këtë ndeshje ai u njoh edhe me Laurent Koscielnyn, i cili po ashtu është pjesë e Arsenalit.

June 20, 2016 17:46
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*