VIDEO / Momenti kur PD qëllon me vezë drejt Ramës

February 25, 2016 14:12

VIDEO / Momenti kur PD qëllon me vezë drejt Ramës

Ky është momenti kur një deputet i opozitës qëllon me vezë drejt kryeministrit Rama.

Rama shihet të lëvizë pak kokën për t’u shmangur ndaj goditjes dhe qesh.

February 25, 2016 14:12
Komento

9 Komente

 1. Mihallaq February 25, 14:23

  Vertet injorantë politikë..O, perëndi ku kemi rënë! A mund të jenë armiqtë edhe opozitarë?

  Reply to this comment
  • Dimri February 26, 06:45

   Une jam salier i kopese se saliereve, dhenve, dhive, lopeve, viçave, derrave, qenerve, gomereve, ujqerve, çakejve. Eshte e pamundur qe kopeja jone t’i beje keto. Kreu i kopese tone nuk mund te kete qene zagar i byrose politike te KQ te PKSH. Ai shpellar nuk mund te jete spiun in Serbise. Turma jone eshte me e qyteteruara, me paqsorja, pruresja e perparimit ne Shqiperi dhe akoma me shume keshtu eshte kreu i kopese tone.

   Reply to this comment
 2. qytetari B February 25, 16:01

  Pse nuk tregon o gazetar qe deputeti qe qelloi me veze eshte Genc Strazimiri?! Valle nuk e dini? Po tani e mesuat? Po Prenga ndaj e qelloi ne tulle .

  Reply to this comment
 3. XXXL February 25, 16:48

  O Edo q** robt te thone BABE.

  Reply to this comment
 4. maks February 25, 16:54

  keta jan qelbesirat e kombit hedhin gurin e fshijn doren u takon ju gazetareve te publikoni kush ishte ky trim

  Reply to this comment
 5. DRENICA E KUQE February 25, 16:58

  Kujdes Shqiperia ime, keto skenare antishqiptare i ka mbjellur ne Tirane LDK e Ibrahim Rugoves (UDBa dhe KOSi “shqiptar” i Jugosllavise) dhe fara e atyre te mbjellave “shqiptare” eshte PD e Sali Berishes e Lulzim Bashes…

  DRENICA E KUQE

  Reply to this comment
 6. shaban February 25, 17:30

  PRANDAJ TI I THERRET BABE EDIT

  Reply to this comment
 7. katarakti February 25, 20:09

  E pe si ta bene?! Te bene lecke. Se nuk pate burrerine tu tregoje vendin me kohe te mallkuarve. Jane ata sot qe ju shajne si hajduta, ju gjuajne me veze dhe ju kercenojne. Ku vajti”nuk keni pare gje akoma”????? Jam shume i gezuar qe ta punuan keshtu. Se edhe ti ia punove atyre qe votuan per ty. Keshtu vete haka te i zoti. Turp dhe marré.

  Reply to this comment
 8. fraza February 25, 20:48

  Mund te thuhet se keta jane pisa?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*