Momenti kur policia italiane arreston shqiptarin Vilson Lamaj

August 27, 2015 09:25

Momenti kur policia italiane arreston shqiptarin Vilson Lamaj

Ky është momenti kur policia italiane ka vënë në pranga shqiptarin Vilson Lamaj sapo ka zbritur në tokë me avionin e tij ultra të lehtë.

Fotoja është bërë publike gjatë ditës së djeshme nga media italiane, pas konferencës për median që mbajti prokuroria dhe policia e shtetit fqinj, duke dhënë detaje në lidhje me operacionin e koduar “Fluturimi i lirë”.

Në foto duket Lamaj i cili është i prangosur dhe pranë tij gjendet edhe lënda narkotike që është gjetur në avionin që ishte ngarkuar në fshatin Xhelilaj të Vlorës.

Bashkë me Lamaj, i cili cilësohet edhe si truri i këtij trafiku janë vënë në pranga edhe 14 persona.

August 27, 2015 09:25
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim