Monika Kryemadhi vrapon pas hedhjes së gazit lotsjellës (video)

February 26, 2019 19:08

Monika Kryemadhi vrapon pas hedhjes së gazit lotsjellës (video)

Në një video të filmuar nga Report Tv, por dhe nga News24 shihet kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, teksa largohet nga turma e protestuesve, pasi policia ka hedhur gaz lotsjellës. Ky vendim i policisë erdhi pasi protestuesit çanë kordonin e parë të policisë para Kuvendit, ku brenda mbajnë seancë plenare vetëm deputetët e mazhorancës.

Kryemadhi shihet në këtë video teksa largohet me shpejtësi, ndërsa i krijohen vështirësi nga gazi lotsjellës. I vjen në ndihmë ish-deputeti Ervin Salianji, me të cilin largohen së bashku drejt një lokali, për t’ju shmangur gazit lotsjellës.

.v.l/ Dita

February 26, 2019 19:08
Komento

11 Komente

 1. tani February 26, 19:29

  kanceri ne gryke ishallah kurves dhe hajdutes me pasanike ne shqiperine e varfer.

  Reply to this comment
 2. Populli February 26, 20:13

  ” Burrnesha” iken si dhjakse? He mi baxhelle ci bere cizmet? Pse ja fut vrapit? Plehre

  Reply to this comment
 3. Taku February 26, 20:20

  Iken o plehre fshihu ik se nuk do te ta shohe kush surratin ti idiote.

  Reply to this comment
 4. lalai February 26, 20:32

  Pse nuk ja futën mu në p*çkë….!!!!

  Reply to this comment
 5. Aleksander Thana February 27, 01:56

  Zhabe kenetash ! Ne birruce zagaren !

  Reply to this comment
 6. alb February 27, 02:41

  Mafioze.

  Reply to this comment
 7. demo February 27, 05:18

  Ka nuhatje te forte derrkucja eger.

  Reply to this comment
 8. Korcari February 27, 05:50

  Ai PANXHARI i Maliqit e paska zë zëvëndësuar Gridën.Kodosh i madh ky Salianji.Mileti e ka mëndjen tek protesta ndërsa Ai gju fëmra.

  Reply to this comment
 9. kasemi February 27, 07:55

  Aman more, kur shikon keta hajdute dhe kriminele qe flasin per hajdute dhe drejtesi te vjen me vjelle.

  Reply to this comment
 10. xxx February 27, 09:03

  Shefe e LSI, po ben vetmohim heroik, e don aq shume popullin sa qe po sakrifikohet duke shkurtuar jeten e saj nga gazrat helmuse per te miren e ketij populli qe e don shume dhe vdes per kete zonje grykemadhe dhe te pasuruar me djersen e bythes.

  Reply to this comment
 11. Vatra February 27, 10:11

  Këtata tashmë janë si gjithë protestuesit njerëz të thjeshtë vetēm se janë ma të pasur se ata fakirat që i rrethojnë normalisht këta duhet të jenë në vijën e parë të protestës dhe këta të parët da durojnë përlotësin

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*