Kryemadhi zbulon këshillën që i jep bashkëshorti President

November 11, 2017 19:25

Kryemadhi zbulon këshillën që i jep bashkëshorti President

Është e rrallë që një President të ndajë jetën me kryetaren e një partie të opozitës. Në 23 vitet e lidhjes së tyre, Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi po e provojnë edhe këtë situatë.

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi i tha gazetarit Lutfi Dervishi në emisionin ‘Përballë’ në RTSH se ndër këshillat që i jep Ilir Meta është që të jetë më pak agresive.

Moderohu pak, më thotë. Unë i them që nuk mund mund të moderohem kurrë me krimin e organizuar”,- rrëfeu kryetarja e LSI.

November 11, 2017 19:25
Komento

11 Komente

 1. C'a bohet kshtu November 11, 19:50

  Kjo ish mesimorja e PS Mona Kokemadhja nuk mund te moderohet me krimin, por me kriminelin hajdutin me “Bllok ne dore” Like Floririn fle.

  Reply to this comment
 2. ela November 11, 19:50

  O idiote qe e botoni,mire kjo qe po ri se gjeli mbi pleh,qe eshte trap[e po dhe ju idiote gazetare

  Reply to this comment
 3. QIrio QInam QInami November 11, 20:13

  PSE NA BENI PER TE VJELLE
  NJE HAJDUT E NJE BORDELLE

  Reply to this comment
 4. Populli November 11, 20:16

  Banalitet presidencial unikal ne bote.

  Reply to this comment
 5. Konti Sbalta November 11, 21:42

  Mbas asaj qe thote “populli”besoj se nuk ka nevoje per komente te tjera!

  Reply to this comment
 6. gjermani i fundit November 11, 22:02

  keshtu sic po bejne keta te pavarur , burre e grua por opozitare, rrezik do ndahen.

  Reply to this comment
 7. sigurimsi i PD November 11, 22:19

  o tempo o mores.monika levinski nuk mund te moderohet me krimin,por fle likefloririn qe numron eurot.
  keto ja thote para seksit apo pasi cfryhet nga seksi me nje buallice histerike,
  cfare nuk po na ndegjojne veshet nga keta sharlatane hajdut.

  Reply to this comment
 8. Devolliu November 11, 23:01

  Dy fytyra të poshtra.

  Reply to this comment
 9. ai November 12, 10:09

  A e keni menduar qe eshte konflikt interesi in pabesueshem dhe ne nje vend demokratik do te ishte bllokuar burri president dhe gruaja kryetare opozite. ne jemi vend capacule

  Reply to this comment
 10. . November 12, 13:29

  gallate nga shtypi
  barcalete nga politika
  kishim Nard Ndoken, tani jane dy
  Mos e shani Monen, gallatat e Mones ulin tensionin politik

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*