Monumenti i Demokracisë, Bashkia Kavajë çel konkursin për rindërtimin

October 25, 2014 19:18

Monumenti i Demokracisë, Bashkia Kavajë çel konkursin për rindërtimin

Bashkia e Kavajës ka hapur konkursin për rindërtimin e monumentit të demokracisë në këtë qytet. Vetë kreu i Bashkisë së Kavajës, Elvis Roshi ka shkruar në faqen e tij në rrjetin social “Facebook”, se konkursi për monumentin u shpall sot dhe mbyllet në 25 nëntor.

Ndërsa, pas shqyrtimit të aplikimeve, do të shpallet më 30 nëntor gjykimi i jurisë për fituesin e konkursit, për rindërtimin e monumentit të demokracisë në qytetin e Kavajës.

October 25, 2014 19:18
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*