“Mos ia thyej zemrën vajzës sime”

Redaksia Online January 7, 2013 17:39

“Mos ia thyej zemrën vajzës sime”

Ajo ka tashmë një të dashur të ri. Tejlor Suift është mes dy meshkujve që e duan dhe përkujdesen: i dashuri Herri dhe babai, Skot. Ky i fundit ka porositur djaloshin Herri të mos e zhgënjejë vajzën e tij.

“Mos ia thyej zemrën vajzës sime”, i ka thënë ai Herrit.

Skot Kingsli Suift është njëkohësisht edhe menaxheri i këngëtares së suksesshme.

 

Redaksia Online January 7, 2013 17:39
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*