Mosha e humbjes së virgjërisë në Hollywood

September 15, 2014 21:37

Mosha e humbjes së virgjërisë në Hollywood

Nëse doni të dini se në ç’moshë e kanë humbur virgjërinë personazhet më të njohur të showbizit, mjafton të lexoni më poshtë.

Këto të dhënë i publikoi “The Hollywood” në një raport të pazakontë. Ne do t’ju listojmë emrat e disa prej personazheve më të njohur në showbiz.

Britney Spears, Kim Kardashian dhe Khloe Kardiashian e kanë humbur virgjërinë në moshën 14 -vjeçare.

Megan Fox ka pritur deri kur ka mbushur 17 vjeç. Jessica Simpson ka vendosur që virgjërinë të humbasë pas diplomimit, në moshën 22 -vjeçare. E pabesueshme, por e vërtetë; Adriana Lima virgjërinë e ka humbur pasi ka mbushur 27 vjeç.

 

September 15, 2014 21:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*