Moti, shtohen vranësirat dhe bien temperaturat

December 19, 2019 08:08

Moti, shtohen vranësirat dhe bien temperaturat

Moti sot do të jetë me vranësira shtresore të dendura për shkak të masave ajrore me lagështirë nga Mesdheu.

Era do të jetë me drejtim Lindje me shpejtësi 7 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3-0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie në mesditë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore 3/14°C

Zonat e ulëta  8/18°C

Zonat bregdetare 11/18°C

l.h/ dita

December 19, 2019 08:08
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*