Motivimi i koreanoveriorëve

April 9, 2013 16:44

Motivimi i koreanoveriorëve

Kjo foto e publikuar nga agjencia shtetërore e lajmeve e Koresë e Veriut tregon një qen që kafshon portretin e ministrit të Mbrojtjes së Koresë së Jugut, Kim Kwan-jin, gjatë një stërvitjeje ushtarake

 

April 9, 2013 16:44
Komento

1 Koment

  1. fat man June 23, 22:10

    Estrade, nuk shikojne qe po vdesin nga uria, por merren me kaleresin, pse i varen kembet. Njesoj si ne Shqiperi ne kohen e diktatures komuniste, qe kur zboristet benin qitje ne poligon, ne tabelat e qitjes, vendosej portreti i Reganit etj dhe i numeronin sa plumba e kishin qelluar…. teper qesharake, kur ne treg nuk kishte as karrota dhe ne loje ishte tulloni familjar. Keta Koreano Verioret , te shikojne jetesen e vellezerve Jugore e te ndryshojne sistemin Komunist te Monarkise KIM. Toca.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*