Motoçikleta rrëzohet në humnerë, plagoset në Theth turisti çek

July 7, 2016 23:43

Motoçikleta rrëzohet në humnerë, plagoset në Theth turisti çek

Një turist çek është plagosur në një aksident të shënuar pasditen e sotme në zonën turistike të Thethit.

Ngjarja ka ndodhur pranë ujëvarës së Gjeçajt, ku motoçikleta ku udhëtonin dy turistë çekë ka humbur kontrollin dhe ka rënë në greminë.

Për pasojë është plagosur njëri prej tyre dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën….

July 7, 2016 23:43
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim