Motoçiklisti i godet makinën, gruaja e shtyp me makinë (Video)

May 25, 2016 14:06

Motoçiklisti i godet makinën, gruaja e shtyp me makinë (Video)

Ky është momenti kur një motoçiklist përfundon keq, pasi goditi me shqelm makinën e një gruaje.

Kjo e fundit nuk u përmbajt dhe jo vetëm e rrëzoi nga motoçikleta, por kur ai mbeti mbi kofano, e hodhi tutje me makinën e saj.

Video është bërë në Brazil.

May 25, 2016 14:06
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim