Motoçiklisti shpëton vajzën që donte të vetëvritej (VIDEO)

January 2, 2016 13:22

Motoçiklisti shpëton vajzën që donte të vetëvritej (VIDEO)

Një motoçiklist hero i ka shpëtuar jetën një gruaje që donte të vetëvritej në mes të rrugës, ndërsa të tjerët as që mundoheshin t’i afroheshin.

Polaku, i cili u identifikua si Pawel O ka filmuar këtë ngjarje dhe e ka hedhur në Youtube. Kamera që ka filmuar gjithçka ndodhej në hemetën e tij, ndërsa ngjarja ndodhi në Greenford të Londrës.

Ai pohoi se ishte duke pritur 10 minuta në kolonë, para se ai të zbulonte se për çfarë ishte bërë kolona.

Pastaj ai iu afrua gruas, ku edhe e zbuloi se ajo ishte duke tentuar të bënte vetëvrasje me një rrip që e kishte lidhur rreth qafës së saj.

 

January 2, 2016 13:22
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*